Jan Naliwajko färglitografi

149173

NALIWAJKO, Jan (född 1939): Madonna med barn, signerad, 51/190, färglitografi, bildytan 40x59 cm

Jan Naliwajko färglitografi
Budhistorik

2012-09-25 kl 21:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.