Jan Johan Kindborg oljemålning

149170

KINDBORG, John (1861-1907): Skogslandskap, signerad och daterad Johan Kindborg 82, olja på duk, 59x73 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (3 bud)

438373
430696
430537

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.