Oljemålning

149164

OIDENTIFIERAD KONTNÄR (1600-tal): Religiöst motiv, olja på duk, 58x51 cm

Dukskador och färgbortfall

Konst, Måleri

Oljemålning

Budhistorik (4 bud)

436611
6 000
436608
5 000
436604
3 400
430248

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.