Oljemålning med motiv från Tyrolen

149147

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, motiv från Tyrolen - kvarn vid fors, olja på duk, 40x32 cm

Nålhål i duken

Konst, Måleri

Budhistorik (2 bud)

436598
431502

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.