Einar Jolin färglitografi

149145

JOLIN, Einar (1890-1976): Landskap med hjortar, signerad Jolin 122/360, färglitografi, 46x56 cm

Gulnad

Einar Jolin färglitografi

Budhistorik (9 bud)
441985
650
435798
600
441984
600
435798
550
441980
500

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.