Ola Billgren färglitografi

149128

BILLGREN, Ola (1940-2001): Interiör, signerad och daterad Ola Billgren -71, 21/325 färglitografi, 40x52 cm

Ola Billgren färglitografi
Budhistorik (2 bud)

442733
438460

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.