Hilding Linnqvist blandteknik

149124

LINNQVIST, Hilding (1891-1984): Landskap, monogramsignerad, akvarell och blyerts, 48x38 cm

Konst, Måleri

Hilding Linnqvist blandteknik

Budhistorik (20 bud)
442729
442727
442725
442721
442717

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.