Alf Lindberg oljemålning

149122

LINDBERG, Alf (1905-1990): Hus och träd signerad Alf Lindberg, olja på duk, 43x55 cm

Konst, Måleri

Alf Lindberg oljemålning

Budhistorik (3 bud)

442744
441556
850
432644
450

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.