Staffan Hallström blandteknik

149121

HALLSTRÖM, Staffan (1914-1976): Figurkomposition, monogramsignerad o daterad -67, blandteknik, 40x54 cm

Konst, Måleri

Staffan Hallström blandteknik

Budhistorik (2 bud)

435623
900
432645
450

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.