Axel Lind oljemålning

149120

LIND, Axel (1907-2011): Havsmotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, 20x33,5 cm

Konst, Måleri

Axel Lind oljemålning

Budhistorik (17 bud)
448973
3 400
448934
3 200
448926
448858
2 800
448648
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.