Sven X:et Erixson blandteknik

149118

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): "Fotspår i snön", signerad och daterad Sven Erixson -62, blandteknik, 62x44 cm

Konst, Måleri

Sven X:et Erixson blandteknik

Budhistorik (1 bud)

430484
2012-09-18 10:36:43

2012-09-25 kl 20:02
Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.