Axel Lind oljemålning

149116

LIND, Axel (1907-2011): Havsmotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, 12x48 cm

Konst, Måleri

Axel Lind oljemålning

Budhistorik (10 bud)
449067
1 700
449059
1 600
449066
1 600
449059
449056
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.