H Rosenlund oljemålning

149108

ROSENLUND, H (1900-tal): Forsmotiv i höstskrud, olja på pannå, signerad H Rosenlund, 50x60 cm

Konst, Måleri

H Rosenlund oljemålning

Budhistorik (2 bud)

436388
433518

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.