Oljemålning Håkan Sjöström

149092

SJÖSTRÖM, Håkan (f. 1933), Åbo, fartygsporträtt av brittiska jagaren "HMS Hood", signerad H. Sjöström, olja på duk, 41x66 cm

Nautica/Technica, Konst

Oljemålning Håkan Sjöström

Budhistorik (45 bud)
451301
18 000
451315
17 500
451301
17 000
451307
16 500
451301
16 000

Slutpris SEK:
18 000
1 737 EUR, 1 973 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.