Dödsmask relief

149088

KARL XII:s dödsmask, brons, RELIEF, motiv Paulus, SKULPTUR, signerad och daterad Gunnar Kanevad 1976, längd 15-31 cm

Konst, Skulptur

Dödsmask relief

Budhistorik (1 bud)

441160
2012-09-24 21:01:04

2012-09-25 kl 19:46
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.