Julius Olsson oljemålning

149080

OLSSON, Julius (England 1864-1942): "Stockholm, winter", signerad Julius Olsson, olja på duk, 44x60 cm

Konst, Måleri

Julius Olsson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
442625
7 200
441853
7 000
442622
7 000
441853
5 200
432212
5 000

Slutpris SEK:
7 200
695 EUR, 789 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.