Miniatyrporträtt 1800-tal

149074

MINIATYRPORTRÄTT, 2 st, 1800-talets början, den ena med text a tergo, 11x9 resp. 8x7 cm

Ett glas med skada.

Konst, Måleri, Diverse

Miniatyrporträtt 1800-tal

Budhistorik (21 bud)
441440
2 800
441450
2 800
441440
2 600
441442
2 400
441440

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.