Urnor alabaster

149046

URNOR, 1 par, 1800-talets slut, alabaster, höjd 47 cm.

Skador, lagningar

Ändringar/tillägg
Höjd 47 cm.

Diverse

Urnor alabaster

Budhistorik (9 bud)
441298
700
441283
650
441281
600
441238
550
440515
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.