Byrå England

149037

BYRÅ, 1800-tal, England, mahogny, höjd 75, 74x44 cm

Skador, ett beslag och nyckel saknas

Byrå England

Budhistorik (2 bud)

442617
500
438009

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.