Oljemålning

149029

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, monogramsignerad a tergo CHK 1918, kopia efter tidigare original, porträtt av Friherre Adolf Jakob Fleetwood (1647-1676), olja på duk, 116x94 cm

Konst, Måleri

Oljemålning

Budhistorik (14 bud)
446095
8 200
447254
8 000
446095
5 200
446030
5 000
446030
4 200

Slutpris SEK:
8 200
791 EUR, 899 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.