Berta Svensson-Piehl akvarell

149024

SVENSSON-PIEHL, Berta (1892-1963): Pavillon Dauphine, signerad Berta Svensson-Piehl, akvarell, 39x29 cm

Konst, Måleri

Berta Svensson-Piehl akvarell

Budhistorik (8 bud)
440940
900
440606
850
440606
440938
750
440606
650

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.