Berta Svensson-Piehl akvarell

149023

SVENSSON-PIEHL, Berta (1892-1963): Monte Carlo 1952, signerad Berta Svensson-Piehl, akvarell, 39x29 cm

Konst, Måleri

Berta Svensson-Piehl akvarell

Budhistorik (7 bud)
440947
900
440604
850
440604
750
440945
700
440604
450

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.