Leonard Wiedh oljemålning

149022

WIEDH, Leonard (1866-1938): Skogstjärn, signerad och daterad L. Wiedh 1911, olja på duk, 73x105 cm

Konst, Måleri

Leonard Wiedh oljemålning

Budhistorik (21 bud)
441333
3 200
441277
440641
2 800
440510
2 600
440640
2 600

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.