Susanne Nessim etsning

149019

NESSIM, Susanne (född 1944): Harar, signerad och daterad Nessim -83, 30/120, etsning, 67x60 cm

Susanne Nessim etsning

Budhistorik (26 bud)
441264
441259
1 900
441257
1 800
441227
1 700
441213
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.