Anne Visböll litografi

149014

VILSBÖLL, Anne (Danmark, född 1951): Komposition, signerad och daterad Anne Vissböll 2003, 130/170, litografi, 56x75 cm

Anne Visböll litografi

Budhistorik (10 bud)
441228
750
441223
700
441215
650
441164
600
439457
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.