Ivan Hoflund oljemålning

149013

HOFLUND, Ivan (1887-1948): Kalmar slott, signerad och daterad Ivan Hoflund 1935, olja på duk, 64x92 cm

Mindre hål

Konst, Måleri

Ivan Hoflund oljemålning

Budhistorik (3 bud)

441222
2 600
436036
432428

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.