Bogträn 1 par

149011

BOGTRÄN, 1 par, allmoge, daterade 1854, skuren dekor, signerade, längd 60 vardera, ROCKHUVUD, höjd 44 cm

Spricka

Allmoge

Bogträn 1 par

Budhistorik (1 bud)

433372
2012-09-20 09:35:01

2012-09-24 kl 21:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.