Arne Isacsson akvarell

149008

ISACSSON, Arne (född 1917): "Det vita ljuset, Camarque", signerad och daterad Arne Isacsson 1991, akvarell, 19x27 cm

Konst, Måleri

Arne Isacsson akvarell

Budhistorik (24 bud)
441108
1 700
439903
1 600
434173
439901
434173
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.