Olof Hermelin oljemålning

148997

HERMELIN, Olof (1827-1913): "Grävande man" från Österby Gård, signerad och daterad O. Hermelin 1889?, olja på duk, 52,5x80 cm

Konst, Måleri

Olof Hermelin oljemålning

Budhistorik (6 bud)
441205
10 500
439413
10 000
438262
5 000
436365
3 200
431365

Slutpris SEK:
10 500
1 013 EUR, 1 151 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.