Ulf Gripenholm färglitografi

148987

GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): Stilleben, signerad och numrerad Ulf Gripenholm, 44/450, färglitografi, 59x55 cm, oramad

Ulf Gripenholm färglitografi

Budhistorik (8 bud)
441186
439475
441184
439475
439474
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.