Peter Dahl litografi

148986

DAHL, Peter (född 1934): "Stimmet", signerad Peter Dahl, 24/450, färglitografi, 61x51 cm, oramad

Bristning i marginalen

Peter Dahl litografi

Budhistorik (14 bud)
441121
440297
2 800
440050
2 600
440294
2 400
440050

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.