Lars Jonsson litografi

148983

JONSSON, Lars (född 1952): "I grå vila, signerad och numrerad 58/450, färglitografi, 41x61 cm, oramad

Lars Jonsson litografi

Budhistorik (12 bud)
439926
438699
439925
438699
1 700
438052
1 600

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.