Georg Lindström oljemålning

148977

LINDSTRÖM, Georg (född 1912-): "Nytorgsgatan 5", signerad och daterad Georg Lindström 1982, olja på pannå, 78x59 cm
Påskrift a tergo om husets historik

Konst, Måleri

Georg Lindström oljemålning

Budhistorik (26 bud)
440461
440049
440452
1 900
440049
1 800
440183
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.