Flaskschatull 1800-tal

148968

FLASKSCHATULL, med 3 flaskor, 1800-tal, mahogny, höjd 22 cm, nyckel finns

Skador

Diverse

Flaskschatull 1800-tal
Budhistorik (9 bud)
438840
650
436765
600
436624
550
433883
500
436623
500

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.