Harald Lindberg akvarell

148952

LINDBERG, Harald (1904-1976): (2) "Slagruta" och Klipplandskap, signerade Harald Lindberg, 1 daterad 67, blandteknik och akvarell, 28x20 resp 18x23 cm

Konst, Måleri

Harald Lindberg akvarell

Budhistorik (4 bud)

438176
500
429788
450
438175
429788

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.