Mathilde Wigert-Österlund olja

148951

WIGERT-ÖSTERLUND, Mathilde (1873-1943): Kalmar slott, signerad M Wigert Österlund, olja på duk uppfodrad på pannå, 18x29 cm

Hål efter häftstift, veck, skador

Konst, Måleri

Budhistorik (10 bud)
439239
434375
1 400
439237
1 400
434375
1 300
429121

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.