Lars Madsén pastell

148945

MADSÉN, Lars (1904-74): Kor, signerad o daterad Lars-48, pastell, 37x44 cm

Konst, Måleri

Lars Madsén pastell

Budhistorik (2 bud)

437060
429036

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.