Prins Carl och Prins Oscar barnteckningar

148942

BARNTECKNINGAR, signerade Carl resp Oscar, daterad 6/4 1841, prinsarna Carl och Oscar (sedemera kung Carl XV, Oscar II), blyerts o akvarell resp blyerts, 7,5x12 resp 10x7 cm

Konst

Budhistorik (9 bud)
439216
1 600
435865
439215
1 400
435865
430961

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.