Oljemålning med svenska och norska fartyg

148925

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, omkring 1900, svenskt örlogsfartyg och norsk hjulångare, osignerad, olja på duk, 37x47 cm

Nautica/Technica, Konst, Måleri

Budhistorik (3 bud)

436597
3 400
436596
436442

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.