Akvarell Tufnell

148919

TUFNELL, Eric Erskine Campbell (1888-1978), fartygsporträtt av brittiska jagaren "HMS Liverpool", monogramsignerad, akvarell, 19x26 cm

Nautica/Technica, Konst, Måleri

Akvarell Tufnell

Budhistorik (2 bud)

449115
436927

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.