Gouache fartygsporträtt

148911

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets början, fartygsporträtt av Orient Steam Navigation Companys passagerarångare "SS Orsova", osignerad, gouache, 29x49 cm

Nautica/Technica, Konst, Måleri

Gouache fartygsporträtt

Budhistorik (9 bud)
449294
449138
3 800
449136
3 600
449135
3 400
448224

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.