Gouache D'Esposito

148902

D'ESPOSITO, sannolikt Gaetano (1858-1911), fartygsporträtt av brittisk Astraea-klass passagerarångare, signerad och daterad D'Esposito, Malta 1886, gouache, 30x51 cm

Nautica/Technica, Konst, Måleri

Gouache D'Esposito

Budhistorik (8 bud)
451051
3 600
450269
3 400
447942
3 200
447940
443618
550

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.