Skulptur i keramik Ulrika Hydman Vallien

148898

SKULPTUR, bemålad keramik, Ulrika Hydman Vallien, signerad, höjd 31, längd 26,5 cm

Smärre nagg

Keramik/Porslin

Budhistorik (15 bud)
442497
3 200
442493
442493
2 800
442466
2 600
442384
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.