Vas samt skål Göran Wärff

148894

VAS, SKÅL, glas, signerade Boda Wärff 46516 resp 53726, höjd 10,5-22,5 cm

Skålen med små repor

Glas, Konstglas

Vas samt skål Göran Wärff
Budhistorik (7 bud)
439049
600
438169
550
433881
500
437211
450
433881

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.