Folke Skoghäll oljemålning

148869

SKOGHÄLL, Folke (1900-tal): Stilleben, signerad Skoghäll, olja på pannå, 58x67 cm

Konst, Måleri

Folke Skoghäll oljemålning

Budhistorik (11 bud)
439061
431583
431583
900
439058
850
431583
750

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.