John Nyström oljemålning

148858

NYSTRÖM, John (1888-1945): Stockholmsmotiv, signerad och daterad John Nyström 1938, olja på duk, 33x42 cm

Konst, Måleri

John Nyström oljemålning

Budhistorik (24 bud)
437785
2 600
437790
2 400
437785
437784
437784
1 600

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.