John Nyström oljemålning

148856

NYSTRÖM, John (1888-1945): Fiskebåtar, signerad och daterad John Nyström 1937, olja på duk, 22x31 cm

Konst, Måleri

John Nyström oljemålning

Budhistorik (4 bud)

437742
450
427144
437739
427144

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.