Chas E Astley gouache

148838

ASTLEY, Chas E (18/1900-tal): Insjölandskap, signerad och daterad Chas E Astley 1902, gouache, 27x49 cm

Konst, Måleri

Chas E Astley gouache

Budhistorik (7 bud)
437748
431783
700
431782
600
431777
550
430462

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.