Eric Tufnell akvarell

148831

TUFNELL, Eric Erskine Campbell (England 1888-1978): Fartyg, signerad E. Tufnell, akvarell, 22x30cm

Konst, Måleri

Eric Tufnell akvarell

Budhistorik (1 bud)

426507
2012-09-15 08:10:23

2012-09-22 kl 21:45
Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.