Anders Loman oljemålning

148830

LOMAN, Anders (1879-1953): Landskap, signerad A. Loman, olja på duk, 38,5x49 cm

Konst, Måleri

Anders Loman oljemålning

Budhistorik (1 bud)

435608
2012-09-21 18:36:57

2012-09-22 kl 20:09
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.